Biz Kimiz ?

Bir Ajanstan Daha Fazlası

Farklı ve ilk olanın her zaman avantajlı olacağını düşünlerdeniz. 

Web Sitesi Tasarımı

Dijital dünyaya geçiş sürecindeki ilk adım olan web sitesi tasarımında; herkesten farklı olacak ve bu konuda hedef kitlede farkındalık uyandıracak projelere imza atıyoruz. 

Marka Değeri

Dijitaldeki markanızı kurguluyor, bu markanın değerini ve bilinirliğini artırmak için çeşitli yöntemler uyguluyoruz. İtibar yönetimiyle markanız ile ilgili tüm mecralarda kontroller sağlıyor, marka değerinizi koruyoruz. 

Yapay Zeka

Dijital pazarlamada kullanılan tüm yapay zeka uygulama ve yazılımlarını web sitenize entegre ediyoruz. Bu hizmeti tüm iş ortaklarımıza standart olarak sunuyoruz.

Reklam Faaliyetleri

Dijital mecralardaki reklamcılık faaliyetlerinizi yürütüyoruz. Bütçenizi en iyi şekilde değerlendiriyor, direkt olarak hedef kitlenize yönelik tasarımları, reklam bannerları, videoları hazırlıyor ve bu şekilde reklamcılık faaliyetlerimize başlıyoruz.

Web Tasarımı

Mutlu Müşteri

SEO Çalışması

Sektörde Geçen Yıl

Hikayemİz

Kendini Dijitale

Adamış Bir Ekip

2010 yılında kurucumuz Hikmet ILGAZ’ın freelance olarak başladığı ve 2017 yılı itibariyle kurumsallığa geçiş yaparak kurduğu Ilgaz Web Tasarım & SEO ajansı, bugün toplamda 195 firmaya hizmet sağlamış ve halen hizmetler sağlamaya devam eden, bir çok önemli şirkete kurumsal dijital pazarlama danışmanlığı yapmış bir ajans durumuna gelmiş durumda. 6 kişilik çekirdek kadrosu ile geniş, geniş, samimi ve sıcak bir aile.

EKİBİMİZ

EKİBİMİZLE TANIŞIN

HİKMET ILGAZ

Kurucu

2010 senesinden bu yana bir çok şirkete profesyonel olarak dijital pazarlama, Web Tasarımı ve SEO Uzmanlığı sağlamış bir marka, uzman ve ekip lideri.

YAĞIZ MEHMET DEMİR

E-Ticaret Uzmanı

Bugüne kadar birçok sektörde yer alan işletmenin, ticaret dönüşüm süreçlerinin tamamına imza atmış, Türkiye’nin nadir e ticaret uzmanlarından birisi

ramazan özcan

İçerik Uzmanı

Her müşterinin içerik planlaması ve politikası farklı olmalıdır diyen, en ufak hatayı bile bulan, içerik konusunda son sözü söyleyen takım üyesi

HADİ BAŞLAYALIM

Doğru Planlama

Doğru planlanmamış her işin başarısız olacağına inanıyoruz. Sizlerle yapacağımız toplantılar sonucunda, detayla yol haritası ve planlamamızı sizlere sunuyor, bu plan doğrultusunda tam zamanında işinizi teslim ediyoruz.

REFERANSLARIMIZ

Çalıştığımız Bazı Markalar

Sizi Dijitalin Gücünü Keşfetmeye Davet Ediyoruz

Sizi dijital dünyanın inanılmaz gücüyle buluşturmak için sabırsızlanıyoruz !