Bize Ulaşın

Sizlerin görüşlerine ve isteklerine değer veriyor, son derece önemsiyoruz. Sizin ve projeniz için en iyisini düşünecek ve en kısa sürede bunu gerçeğe dönüştürmek için elimizden geleni yapacağız. Mutlu müşterilerimiz arasında sizlerin de ismini görmek bizi heyecanlandırıyor. 

BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN

Bundan Mutluluk Duyacağız

Rapor

İş anlaşmamızın sağlanması halinde; tüm sürecimiz, hangi aşamada olduğumuz düzenli olarak rapor halinde sunulur.

Canlı Destek

Teknik sorunlarınız için canlı destek, e posta desteği, WhatsApp üzerinden destek gibi bir çok alternatif iletişim kanalı sunuyoruz.

Telekonferans

Çalışma süresince; işimiz ile ilgili bizler tarafından ya da sizler tarafından talep edilecek toplantılar konusunda telekonferans desteği sağlıyoruz.

SSS

SIK SORULAN SORULAR

Web Sitesi Tasarımı Ne Kadar Sürüyor?

Projemizin kapsamına ve detaylarına göre değişkenlik gösterebilen bir durum olsa da, genel itibariyle ortalama bir web sitesinin tasarımını 15-20 gün içerisinde bitirmeyi hedeflemekteyiz. 

Teknik Destek Sağlıyor musunuz?

Tasarımını yaptığımız web siteleri için 3 ay süre ile teknik destek sağlıyoruz. Web sitenizde yapacağınız işlemler ile ilgili bilgilendirici konuların yer aldığı video kütüphanemizin kullanımını da müşterilerimizle paylaşıyoruz. 

Web Tasarım Fiyatlarınız Ne Kadar?

Projenizin detaylarını öğrenmeden bu konuda net bir rakam verebilmek mümkün değil. Bir projenin fiyatını belirlerken; harcadığımız mesai süresini baz alıyor ve buna göre bir fiyatlandırma yapıyoruz. 

Yapılan Web Sitesini Biz Yönetebiliyor muyuz?

Evet sitenize entegre edeceğimiz admin paneli sayesinde kolayca web sitenizi yönetebileceksiniz.

Eğitim Veriyor musunuz?

Evet. Kurumsal anlamda şirketiniz ve çalışanları için dijital pazarlama, sosyal medya yönetimi ve web tasarım/yönetim eğitimleri veriyoruz.

Hosting Hizmetiniz Var mı?

Hizmetlerimiz kapsamında hosting hizmeti de yer alıyor. Dilerseniz size en uygun paketi seçebilir ve uygun fiyatlarla sitenizi barındırabilirsiniz.

Özel Tasarım Yapıyor musunuz?

Bu soruya çok kısa bir cevap vermek istiyoruz. Tüm müşterilerimiz bizim için özeldir 🙂

Ödemeyi Tasarımdan Sonra Yapabilir miyiz?

Tüm işlerimizde anlaşılan bedelin en az %40 kadarını peşin olarak tahsil ediyoruz.